Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
6
6 items
2.350,00€
Zwischensumme: 2.350,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
6
Zwischensumme: 2.350,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
“Weldon-Aufnahme SK40 20×100 lang” has been added to your cart. View basket
AGW VDI40 Ø33
SKU:
W-643
1 in stock
300,00€
1 in stock
Low prices
Lowest price guarantee
Guaranteed fit
Always the right part
Our experts are here for you
Skills that convince
Easily returned
Quick & effortless
Category: Tools
This product has been added to 43 people'scarts.
Description
Modell / Typ: VDI40 Ø33
Herkunftsland: unbekannt
Hersteller: unbekannt
Gewicht: 3,45 kg
Abmessungen: 150 × 87 × 90 mm
Zustand: neu
Preis ohne MwSt.
Zusatzinformation: Aufnahme Ø33 mm
Additional information
| Weight | 3,45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 8,7 × 9 mm |
| Typ | VDI40 Ø33 |
| Manufacturers | Unknown |
Related products
Backenbohrkopf-Adapter SK40 32×100
25,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 2,62 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 6×100 lang
25,00€ 21 in stock
| Weight | 1,09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 16×100 lang
25,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 1,78 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Werkzeugaufnahme Weldon BT40 6*100
25,00€ 32 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | Unknown |
| Typ | BT 40 |
Weldon-Aufnahme SK40 10×100 lang
25,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 1,32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |









