Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
22
22 items
5.685,00€
Zwischensumme: 5.685,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
22
Zwischensumme: 5.685,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
“Weldon-Aufnahme SK40 10×50” has been added to your cart. View basket
Dreibackenfutter
SKU:
W-609
1 in stock
750,00€
1 in stock
Low prices
Lowest price guarantee
Guaranteed fit
Always the right part
Our experts are here for you
Skills that convince
Easily returned
Quick & effortless
Category: Tools
This product has been added to 287 people'scarts.
Description
Modell / Typ: unbekannt
Herkunftsland: unbekannt
Hersteller: unbekannt
Gewicht: 28,36 kg
Abmessungen: 250 × 250 × 100 mm
Zustand: gebraucht
Preis ohne MwSt.
Additional information
| Weight | 28,36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 mm |
| Typ | Unknown |
| Manufacturers | Unknown |
Related products
Weldon-Aufnahme SK40 16×63
25,00€ 73 in stock
| Weight | 1,26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 132 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 6×100 lang
25,00€ 21 in stock
| Weight | 1,09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 20×63
25,00€ 48 in stock
| Weight | 1,29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 133 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 12×50
25,00€ 35 in stock
| Weight | 1,03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme BT40 10×65
25,00€ 24 in stock
| Weight | 1,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 140 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Zürn / Nikken |
| Typ | BT40 |










