Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
26
26 items
14.720,00€
Zwischensumme: 14.720,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
26
Zwischensumme: 14.720,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
“Hydraulisches Dreibackenfutter AUTOGRIP” has been added to your cart. View basket
Elektronikmodul PVV100/S Bachmann
SKU:
S10-964
2 in stock
60,00€
2 in stock
Low prices
Lowest price guarantee
Guaranteed fit
Always the right part
Our experts are here for you
Skills that convince
Easily returned
Quick & effortless
Category: PLC systems
This product has been added to 57 people'scarts.
Description
Modell / Typ: PVV100/S
Herkunftsland: Deutschland
Hersteller: Bachmann
Gewicht: 0,1 kg
Abmessungen: 120 × 50 × 50 mm
Zustand: neu
Preis ohne MwSt.
Zusatzinformation: Modul PVV100, Auftragsnummer 00007827-00, unbenutzt, aus Lagerbestand
Additional information
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 5 × 5 mm |
| Typ | PVV100/S |
| Manufacturers | Bachmann |
Recently Viewed Products
AGW VDI40 40.4032CTXHSD
300,00€ 1 in stock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 8 mm |
| Typ | 40.4032CTXHSD |
| Manufacturers | EWS |
Siemens Sirius Sanftstarter 3RW3027-1BB04
250,00€ 1 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Typ | 3RW3027-1BB04 |







