Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
7
7 items
1.115,00€
Zwischensumme: 1.115,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
7
Zwischensumme: 1.115,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
“Hydraulikfilter Gemag 6257248” has been added to your cart. View basket
Hydraulikfilter HY13037
SKU:
S70-955
1 in stock
40,00€
1 in stock
Low prices
Lowest price guarantee
Guaranteed fit
Always the right part
Our experts are here for you
Skills that convince
Easily returned
Quick & effortless
Category: Sonstiges
This product has been added to 1 people'scarts.
Description
Modell / Typ: HY13037
Herkunftsland: unbekannt
Hersteller: NORTEC
Gewicht: 0,1 kg
Abmessungen: 150 × 50 × 50 mm
Zustand: neu
Preis ohne MwSt.
Zusatzinformation: Hydraulikfilter NORTEC HY13037 für industrielle Hydrauliksysteme
Additional information
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 5 × 5 mm |
| Typ | HY13037 |
| Manufacturers | NORTEC |
Related products
Hydraulikfilter NORTEC HY10252
40,00€ 3 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 8 × 8 mm |
| Typ | HY10252 |
| Manufacturers | NORTEC |
Temperiergerät PlasTemp Primus 90 Compact TK-90-9-50
1.500,00€ 3 in stock
| Weight | 47 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 28 × 55 mm |
| Typ | Compact TK-90-9-50 / Primus 90 |
| Manufacturers | PlasTemp (plasma gmbh, Vlotho) |
Hydraulikfilter Parker AB 98210010 UC
60,00€ 2 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 10 mm |
| Typ | AB 98210010 UC |
| Manufacturers | Parker |
Hydraulikfilter HY 13100
40,00€ 1 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 10 × 10 mm |
| Typ | HY 13100 |
| Manufacturers | NORTEC |
Hydraulikfilter HY13062
40,00€ 1 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 7 × 7 mm |
| Typ | HY13062 |
| Manufacturers | NORTEC |
Recently Viewed Products
AGW VDI40 ER16
300,00€ 1 in stock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 9 × 7 mm |
| Typ | VDI40 ER16 |
| Manufacturers | Unknown |










