Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
35.360,00€
Zwischensumme: 35.360,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
Zwischensumme: 35.360,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
- You cannot add that amount to the cart — we have 1 in stock and you already have 1 in your cart. View basket
Sicherheitsrelais Elan SRB-NA-ST99-24V STAMA MC325/S
150,00€
Low prices
Lowest price guarantee
Guaranteed fit
Always the right part
Our experts are here for you
Skills that convince
Easily returned
Quick & effortless
This product has been added to 76 people'scarts.
Description
Sicherheitsrelais Elan SRB-NA-ST99-24V STAMA MC325/S
Hersteller: Elan
Typ: SRB-NA-ST99-24V
Zustand: gebraucht
Abmessungen: 90×85×125mm
Gewicht: 0,57kg
Ausgebaut aus: STAMA MC325/S
Preis: (zzgl. MwSt)
Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Manufacturers | Elan |
| Typ | SRB-NA-ST99-24V |
Related products
Sicherheitsrelais Elan SRB-NA-ST99-24VDC STAMA MC 325/S
150,00€| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Manufacturers | Elan |
| Typ | SRB-NA-ST99-24VDC |
Elektromagnetischer Riegel autas AZM 415-222pk 24 VDC
150,00€| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Manufacturers | autas (ein Schmersal-Unternehmen) |
| Modell | AZM 415-222pk |
| Typ | elektromagnetischer Sicherheitsriegel / Magnetschloss |
Leistungsschalter Moeller NZM4-63 mit Betätigungsgriff
25,00€| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Manufacturers | Moeller |
| Typ | NZM4-63 |
Siemens 6SN1111-0AA00-0BA0 Drossel STAMA MC 325/S
80,00€| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Typ | 6SN1111-0AA00-0BA0 |
| Manufacturers | Siemens |
Siemens SM322 – 6ES7 322-1BF01-0AA0
20,00€| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Typ | DO 8xDC24V/2A |










