Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
5.630,00€
Zwischensumme: 5.630,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
Zwischensumme: 5.630,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
Siemens SIMATIC Mobile Panel 177 DP 6AV6645-0AC01-0AX0
1.500,00€
Low prices
Lowest price guarantee
Guaranteed fit
Always the right part
Our experts are here for you
Skills that convince
Easily returned
Quick & effortless
This product has been added to 64 people'scarts.
Description
Model / Type: 6AV6645-0AC01-0AX0
Country of origin: Austria
Manufacturer: Siemens
Weight: 1.5 kg
Dimensions: 250 × 250 × 100 mm
Condition: used, tested, fully functional
Price excluding VAT
Additional information: Mobile operator panel with display, emergency stop button and connection cable, suitable for SIMATIC systems, DP interface
Additional information
| Weight | 1,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 mm |
Related products
Schmersal Sicherheitsrelais SRB 402EM-24V
150,00€| Weight | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 12 × 3 mm |
| Typ | SRB 402EM-24V |
| Manufacturers | Schmersal |
Siemens SINUMERIK DMP Kompakt 16A 24V 0,5A 6FC5111-0CA02-0AA2
5,00€| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 mm |
| Typ | 6FC5111-0CA02-0AA2 |
| Manufacturers | Siemens |
Siemens SINUMERIK Modul 6FC5110-0BB03-0AA1
400,00€| Weight | 4,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 18 × 20 mm |
| Typ | 6FC5110-0BB03-0AA1 |
| Manufacturers | Siemens |
Siemens SINUMERIK 6FC5110-0BB01-0AA2
150,00€| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Typ | 6FC5110-0BB01-0AA2 |
| Manufacturers | Siemens |
Yaskawa JZNC-YSU01-1E
750,00€| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 mm |
| Typ | JZNC-YSU01-1E |
| Manufacturers | Yaskawa Electric |









