- You cannot add that amount to the cart — we have 1 in stock and you already have 1 in your cart. View basket
Description
Siemens Simodrive 611 E/R-Modul
Modell: 6SN1145-1BA01-0BA2
Leistung: 16/21 kW
Gewicht: 10 kg
Zustand: gebraucht
Preis ohne MwSt
Herkunftsland: Deutschland
Stück
Additional information
| Weight | 10,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 20 × 40 mm |
| Modell | 6SN1145-1BA01-0BA2 |
Recently Viewed Products
Siemens SINUMERIK DMP Analog Out 6FC5111-0CA05-0AA0
5,00€ 1 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 mm |
| Typ | 6FC5111-0CA05-0AA0 |
| Manufacturers | Siemens |
Weldon-Aufnahme SK40 20×100 lang
25,00€ 4 in stock
| Weight | 1,75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |










