Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
18
18 items
9.970,00€
Zwischensumme: 9.970,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
18
Zwischensumme: 9.970,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
“Siemens SIMATIC Mobile Panel 177 DP 6AV6645-0AC01-0AX0” has been added to your cart. View basket
Siemens Simodrive 611 E/R-Modul 6SN1145-1BA01-0DA1
SKU:
300-535
1 in stock
3.000,00€
1 in stock
Low prices
Lowest price guarantee
Guaranteed fit
Always the right part
Our experts are here for you
Skills that convince
Easily returned
Quick & effortless
Category: Drehgeber
This product has been added to 20 people'scarts.
Description
Siemens Simodrive 611 E/R-Modul
Modell: 6SN1145-1BA01-0DA1
Leistung: 55/71 kW
Gewicht: ca. 20 kg
Zustand: gebraucht
Preis ohne MwSt
Herkunftsland: Deutschland
Stück:
Additional information
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 40 × 40 mm |
| Modell | 6SN1145-1BA01-0DA1 |
Related products
Zentralschmierungseinheit AMO-II-1503
150,00€ 1 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | LUBE Corporation, Japan |
| Modell | AMO-II-1503 |
Servomotor FANUC OM‑Serie
450,00€ 1 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | FANUC (Japan) |
| Typ | M 472128 |
Siemens Servomotor 1FT6044-1AF71-3AH1
1.000,00€ 1 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | Siemens |
| Modell | 1FT6044-1AF71-3AH1 |
AC Servo Motor Siemens (Germany) STAMA MC 325/S
650,00€ 1 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | Siemens (Germany) |
| Typ | 1FT6082-1AF71-1AH1 |
Recently Viewed Products
AGW VDI30 Ø16 für Sauter Revolver
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 11 × 7 mm |
| Typ | Unknown |
| Manufacturers | Unknown |
Weldon-Aufnahme BT40 20×100
25,00€ 1 in stock
| Weight | 1,4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 140 × 65 × 65 mm |
| Manufacturers | Haimer / Zürn / Nikken |
| Typ | BT40 |
Active Line Module Siemens SINAMICS S120 55 kW Typ: 6SL3130-7TE25-5AA3
2.200,00€ 1 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | Siemens |
| Typ | 6SL3130-7TE25-5AA3 |










