Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
12
12 items
3.970,00€
Zwischensumme: 3.970,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
12
Zwischensumme: 3.970,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
“Not-Aus Taster Moeller FAK IP67” has been added to your cart. View basket
Werkzeugaufnahme Schunk HSK A63
SKU:
000-30
Nicht vorrätig
55,00€
Nicht vorrätig
Low prices
Lowest price guarantee
Guaranteed fit
Always the right part
Our experts are here for you
Skills that convince
Easily returned
Quick & effortless
Category: Switching technology
Description
Hersteller: Schunk
Typ HSK A63
Länge: 60 mm
Spannzange: ER 16
127×63 mm, 60 mm Schaft, 0,88 kg
Additional information
| Weight | 0,88 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 6 × 6 mm |
| Manufacturers | Schunk |
| Typ | HSK A63 |
Related products
Eaton Not-Aus Hauptschalter P3-100 100A
40,00€ 1 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 10 mm |
| Typ | P3-100 |
| Manufacturers | Eaton |
SAUTER EWS – VDI 30
5,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | SAUTER EWS |
| Typ | VDI 30 |
Werkzeughalter Schrumpfaufnahme SK40 12*80
25,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | HAIMER |
| Typ | SK 40 |
Not-Aus Taster Moeller FAK IP67
40,00€ 1 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 9 × 9 mm |
| Typ | FAK |
| Manufacturers | Moeller |





