Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
13
13 items
4.010,00€
Zwischensumme: 4.010,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
13
Zwischensumme: 4.010,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
“Werkzeugaufnahme VDI 40 Ø 32×75” has been added to your cart. View basket
Werkzeugaufnahme VDI 40 45×90
SKU:
W-570
15 in stock
35,00€
15 in stock
Low prices
Lowest price guarantee
Guaranteed fit
Always the right part
Our experts are here for you
Skills that convince
Easily returned
Quick & effortless
Category: Tools
This product has been added to 53 people'scarts.
Description
Modell / Typ: VDI 40
Herkunftsland: Deutschland
Hersteller: EWS
Gewicht: 3,418 kg
Abmessungen: ca. 150 × 90 × 85 mm
Zustand: neu
Preis ohne MwSt.
Zusatzinformation: Bohrstangenaufnahme Ø45 × 90
Additional information
| Weight | 3,418 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 90 × 85 cm |
| Manufacturers | EWS |
| Typ | VDI 40 |
Related products
Weldon-Aufnahme SK40 10×100 lang
25,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 1,32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 cm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme BT40 16×65
25,00€ 10 in stock
| Weight | 1,25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 70 × 60 cm |
| Manufacturers | Haimer / Zürn / Nikken |
| Typ | BT40 |
Weldon-Aufnahme SK40 16×100 lang
25,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 1,78 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 cm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 12×50
25,00€ 35 in stock
| Weight | 1,03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 65 × 60 cm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 8×50
25,00€ 24 in stock
| Weight | 0,88 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 65 × 60 cm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |









