Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
5
5 items
1.635,00€
Zwischensumme: 1.635,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
5
Zwischensumme: 1.635,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
- You cannot add "Siemens SIMATIC OP73 Bedienpanel 6AV6 641-0AA11-0AX0" to the cart because the product is out of stock.
Werkzeugaufnahme Weldon BT40 6*100
SKU:
000-303
32 in stock
25,00€
32 in stock
Low prices
Lowest price guarantee
Guaranteed fit
Always the right part
Our experts are here for you
Skills that convince
Easily returned
Quick & effortless
Category: Tools
This product has been added to 106 people'scarts.
Description
Werkzeugaufnahme Weldon BT40 6*100
Hersteller : Unbekannt
Typ : BT 40
Stabdurchmesser : 6 mm
Gesamthöhe : 100 mm
Stück :
Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | Unknown |
| Typ | BT 40 |
Related products
Schrumpf-Aufnahme SK40 25×100
25,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 1,67 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 Ø25×100 |
Weldon-Aufnahme SK40 8×100 lang
25,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 1,09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 14×35
25,00€ 3 in stock
| Weight | 1,17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 155 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme BT40 10×100
25,00€ 9 in stock
| Weight | 1,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Zürn / Nikken |
| Typ | BT40 |
Weldon-Aufnahme BT40 16×65
25,00€ 10 in stock
| Weight | 1,25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 70 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Zürn / Nikken |
| Typ | BT40 |











