Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
25
25 items
15.450,00€
Zwischensumme: 15.450,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
25
Zwischensumme: 15.450,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
“Weldon-Aufnahme SK40 16×63” has been added to your cart. View basket
Werkzeugaufnahme VDI 25 13×85
SKU:
W-435
4 in stock
25,00€
4 in stock
Low prices
Lowest price guarantee
Guaranteed fit
Always the right part
Our experts are here for you
Skills that convince
Easily returned
Quick & effortless
Category: Tools
This product has been added to 30 people'scarts.
Description
Modell / Typ: VDI25 13×85
Herkunftsland: Deutschland
Hersteller: EWS
Gewicht: 1,88 kg
Abmessungen: ca. 140 × 50 × 50 mm
Zustand: neu
Preis ohne MwSt.
Zusatzinformation: Bohrstangenhalter Ø13×85, massive Ausführung, ohne Innenkühlung
Additional information
| Weight | 1,88 kg |
|---|---|
| Dimensions | 140 × 50 × 50 mm |
| Manufacturers | EWS |
| Typ | VDI 25 |
Related products
Weldon-Aufnahme SK40 6×100 lang
25,00€ 21 in stock
| Weight | 1,09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Backenbohrkopf-Adapter SK40 32×100
25,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 2,62 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 16×100 lang
25,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 1,78 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 20×100 lang
25,00€ 4 in stock
| Weight | 1,75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme BT40 10×100
25,00€ 9 in stock
| Weight | 1,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Zürn / Nikken |
| Typ | BT40 |











