Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
16
16 items
7.800,00€
Zwischensumme: 7.800,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
16
Zwischensumme: 7.800,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
“Weldon-Aufnahme SK40 20×63” has been added to your cart. View basket
Werkzeugaufnahme VDI 25 8×50
SKU:
W-433
13 in stock
25,00€
13 in stock
Low prices
Lowest price guarantee
Guaranteed fit
Always the right part
Our experts are here for you
Skills that convince
Easily returned
Quick & effortless
Category: Tools
This product has been added to 36 people'scarts.
Description
Modell / Typ: VDI25 8×50
Herkunftsland: Deutschland
Hersteller: EWS
Gewicht: 0,78 kg
Abmessungen: ca. 120 × 50 × 50 mm
Zustand: neu
Preis ohne MwSt.
Zusatzinformation: Bohrstangenhalter Ø8×50, einfache Ausführung ohne Innenkühlung
Additional information
| Weight | 0,78 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 50 × 50 cm |
| Manufacturers | EWS |
| Typ | VDI 25 |
Related products
Weldon-Aufnahme SK40 6×100 lang
25,00€ 21 in stock
| Weight | 1,09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 cm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Schrumpf-Aufnahme SK40 8×80
25,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 0,99 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 65 × 60 cm |
| Manufacturers | Haimer / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 20×100 lang
25,00€ 4 in stock
| Weight | 1,75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 cm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Wohlhaupter-Adapter SK40 28×47
25,00€ 14 in stock
| Weight | 1,07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 118 × 65 × 60 cm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 10×50
25,00€ 36 in stock
| Weight | 0,96 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 65 × 60 cm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |











