Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
23
23 items
10.420,00€
Zwischensumme: 10.420,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
23
Zwischensumme: 10.420,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
“FANUC Pulse Generator A860-0201-T001 mit Bedienpanel” has been added to your cart. View basket
AGW VDI40 50.4025G40CR1V
300,00€ 1 in stock
| Weight | 6,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 13 × 8 mm |
| Typ | 50.4025G40CR1V |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 60.4020WNG300V
500,00€ 1 in stock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 10 × 9 mm |
| Typ | 60.4020WNG300V |
| Manufacturers | unbekant |
AGW VDI40 Ø20,5
300,00€ 2 in stock
| Weight | 3,8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 9 × 9 mm |
| Typ | VDI40 |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI40 80.40V4HAASSL20L
500,00€ 1 in stock
| Weight | 7,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 51 × 9 mm |
| Typ | 80.40V4HAASSL20L |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 Ø25 9,40A01.M16.SA82
300,00€ 1 in stock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 9 mm |
| Typ | 9,40A01.M16.SA82 |
| Manufacturers | Desterle |
AGW VDI40 Röhm AGW 40/PA16
300,00€ 1 in stock
| Weight | 4,4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 9 × 9 mm |
| Typ | AGW 40/PA16 |
| Manufacturers | Röhm |
AGW Werkzeughalter VDI40 Ø27
300,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 3,9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 8 × 9 mm |
| Typ | VDI40 |
| Manufacturers | AGW |
AGW Werkzeughalter VDI40 Ø10
500,00€ 1 in stock
| Weight | 5,9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 20 × 9 mm |
| Typ | VDI40 |
| Manufacturers | AGW |
AGW Werkzeughalter VDI40 Ø26
500,00€ 1 in stock
| Weight | 5,8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12 × 8 mm |
| Typ | VDI40 |
| Manufacturers | AGW |
AGW Werkzeughalter VDI40 Ø35
500,00€ 1 in stock
| Weight | 5,8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12 × 8 mm |
| Typ | VDI40 |
| Manufacturers | AGW |
AGW Werkzeughalter VDI40 Ø20
500,00€ 1 in stock
| Weight | 6,8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 81 × 14 × 9 mm |
| Typ | VDI40 |
| Manufacturers | AGW |
AGW VDI40 60.4032 180928M
500,00€ 1 in stock
| Weight | 6,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 12 × 9 mm |
| Typ | 60.4032 180928M |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 Aufnahme Ø25
500,00€ 1 in stock
| Weight | 5,8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 8 mm |
| Typ | VDI40 Aufnahme Ø25 |
| Manufacturers | unbekant |
AGW VDI40 80.40VX45482RIK
500,00€ 1 in stock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 14 × 8 mm |
| Typ | 80.40VX45482RIK |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 81.4012/5482
500,00€ 1 in stock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 9 mm |
| Typ | 81.4012/5482 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 40.4025WT250
300,00€ 1 in stock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 9 mm |
| Typ | 40.4025WT250 |
| Manufacturers | EWS |
Recently Viewed Products
Double Motor Module Siemens SINAMICS S120 Typ: 6SL3120-2TE21-8AA3
1.300,00€ 1 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | Siemens |
| Typ | 6SL3120-2TE21-8AA3 |
Weldon-Aufnahme BT40 20×90
25,00€ 1 in stock
| Weight | 1,4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 160 × 65 × 65 mm |
| Manufacturers | Haimer / Zürn / Nikken |
| Typ | BT40 |
Servomotor Mitsubishi HA100NCB-S
800,00€ 1 in stock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 25 × 30 mm |
| Typ | HA100NCB-S |
| Manufacturers | Mitsubishi |
BMT45 AGW 60.45VX3TC600GLX85
500,00€ 1 in stock
| Weight | 5,37 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 13 × 7,5 mm |
| Typ | 60.45VX3TC600GLX85 |
| Manufacturers | EWS |
Servomotor Siemens 1FT6044-4AK71-4AL0-Z
1.500,00€ 1 in stock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 12 × 12 mm |
| Typ | 1FT6044-4AK71-4AL0-Z |
| Manufacturers | Siemens |




















