Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
1
1 item
500,00€
Zwischensumme: 500,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
1
Zwischensumme: 500,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
“AGW VDI30 50.3020CTXRL1K1 für Sauter Revolver” has been added to your cart. View basket
AGW VDI 30 62.3022G300
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 14 × 7 mm |
| Typ | 62.3022G300 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 60.3025G300R
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12,5 × 7 mm |
| Typ | 60.3025G300R |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 EWS
500,00€ 1 in stock
| Weight | 3,8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 200 × 120 × 70 mm |
| Typ | VDI30 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 W68221,4104
500,00€ 4 in stock
| Weight | 5,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 13 × 7,5 mm |
| Typ | 60.30VX3TNX65RL/1 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 60.3020/G300IK
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 35 × 6,5 mm |
| Typ | 60.3020/G300IK |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI30 Index 60.30VX3TNX65RL/1
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,63 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 11 × 6,5 mm |
| Typ | 60.30VX3TNX65RL/1 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 60.3025KRG300RLV
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 13 × 7 mm |
| Typ | 60.3025KRG300RLV |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index
500,00€ 1 in stock
| Weight | 3,95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12 × 70 mm |
| Typ | VDI30 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 60.3025G300RL
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 14 × 7 mm |
| Typ | 60.3025G300RL |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 60.3020WNG300IK/2
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,44 kg |
|---|---|
| Dimensions | 190 × 135 × 70 mm |
| Typ | 60.3020WNG300IK/2 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 60.3020WNG300RLV
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 11 × 65 mm |
| Typ | 60.3020WNG300RLV |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 60.30V3G300RLV
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 11 × 7 mm |
| Typ | 60.30V3G300RLV |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 60.3025G300IK
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 14 × 6,5 mm |
| Typ | 60.3025G300IK |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 50.3016G300RL/1V
500,00€ 2 in stock
| Weight | 2,53 kg |
|---|---|
| Dimensions | 165 × 105 × 65 mm |
| Typ | 50.3016G300RL/1V |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 50.30V3G300RLIKV
500,00€ 4 in stock
| Weight | 3,16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 11,5 × 7 mm |
| Typ | 50.30V3G300RLIKV |
| Manufacturers | EWS |















