Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
52
52 items
21.925,00€
Zwischensumme: 21.925,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
52
Zwischensumme: 21.925,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
„AGW VDI40 40.4020HDMFT1K“ wurde deinem Warenkorb hinzugefügt. Warenkorb anzeigen
“AGW BMT40 52.4022MT12” has been added to your cart. View basket
AGW BMT60 62.6027KRLB2000BMT
600,00€ 1 in stock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 15 × 10 cm |
| Typ | 62.6027KRLB2000BMT |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 40.4008BF1809
300,00€ 1 in stock
| Weight | 3,87 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 8 × 8,5 cm |
| Typ | 40.4008BF1809 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 40.4025WT250
300,00€ 1 in stock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 9 cm |
| Typ | 40.4025WT250 |
| Manufacturers | EWS |
AGM VDI25 Ø20
500,00€ 1 in stock
| Weight | 2,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 11 × 7 cm |
| Typ | Ø20 |
| Manufacturers | unbekant |
AGW VDI40 80.40VX45482RIK
500,00€ 1 in stock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 14 × 8 cm |
| Typ | 80.40VX45482RIK |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 60.30V3G300RLIKW
500,00€ 1 in stock
| Weight | 5,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 12 × 8 cm |
| Typ | 60.30V3G300RLIKW |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 60.3020/G300IK
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 35 × 6,5 cm |
| Typ | 60.3020/G300IK |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI40 60.4032 180928M
500,00€ 1 in stock
| Weight | 6,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 12 × 9 cm |
| Typ | 60.4032 180928M |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 X90.02
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 13 × 7 cm |
| Typ | X90.02 |
| Manufacturers | Unknown |
AGW BMT60 40.6040EX508BMTIK
500,00€ 1 in stock
| Weight | 5,8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 16 × 9 cm |
| Typ | 40.6040EX508BMTIK |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI50 60.5040TOEMGL
500,00€ 1 in stock
| Weight | 7,9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 20 × 8 cm |
| Typ | 60.5040TOEMGL |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI25 50.25V3TDRIK
300,00€ 1 in stock
| Weight | 3,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 8 cm |
| Typ | 50.25V3TDRIK |
| Manufacturers | EWS Tool Technologies / Hoffmann Group |
AGW VDI30 EWS
500,00€ 1 in stock
| Weight | 3,8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 200 × 120 × 70 cm |
| Typ | VDI30 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 50.4025SQT10IK
300,00€ 1 in stock
| Weight | 5,7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 8 cm |
| Typ | 50.4025SQT10IK |
| Manufacturers | EWS |
AGW BMT40 60.4032SL300BMTIK
900,00€ 1 in stock
| Weight | 11,8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 22 × 10 cm |
| Typ | 60.4032SL300BMTIK |
| Manufacturers | EWS |
Recently Viewed Products
Siemens SITOP PSE200U Selektivitätsmodul 6EP1961-2BA21 6ES7 151-1BA02-0AB0, 6ES7 138-4CA01-0AA0, 6ES7 138-4FA05-0AB0, 6ES7 138-4FB04-0AB0
300,00€ 1 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Typ | ET200S IM151-1 High Feature + I/O-Module |
Angetriebenes Werkzeug 90° VDI 30 EWS 60.3020G300RLIK
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 220 × 130 × 70 cm |
| Manufacturers | EWS Tool Technologies GmbH |
| Typ | 60.3020G300RLIK |
Werkzeughalter HSK63 Ø10×120 Schrumpfaufnahme
80,00€ 7 in stock
| Weight | 1,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 240 × 60 × 60 cm |
| Manufacturers | Haimer/Garant |
| Typ | HSK63 Schrumpfaufnahme Ø10×130 |


















