Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
22
22 items
9.920,00€
Zwischensumme: 9.920,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
22
Zwischensumme: 9.920,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
AGW VDI50 40.5040SQT28
300,00€ 1 in stock
| Weight | 5,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 12 × 10 mm |
| Typ | 40.5040SQT28 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI60 40.6032WNR54821K
700,00€ 1 in stock
| Weight | 8,9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 11 × 11 mm |
| Typ | 40.6032WNR54821K |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI25 50.40AB6
500,00€ 1 in stock
| Weight | 3,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 8 mm |
| Typ | 50.40AB6 |
| Manufacturers | EWS Tool Technologies |
AGW VDI30 NR.G48/601218
300,00€ 1 in stock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 6 × 6 mm |
| Typ | NR.G48/601218 |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI20 0.5.921.202.070.710
500,00€ 1 in stock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 9 mm |
| Typ | 0.5.921.202.070.710 |
| Manufacturers | SAUTER Feinmechanik GmbH |
AGW VDI40 81.4012/5482
500,00€ 1 in stock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 9 mm |
| Typ | 81.4012/5482 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 684.851
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 13 × 9 mm |
| Typ | 684.851 |
| Manufacturers | unbekant |
AGW VDI40 40.40V4ZT25000
300,00€ 1 in stock
| Weight | 3,66 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17,5 × 8,5 × 8,5 mm |
| Typ | 40.40V4ZT25000 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 50.3025D1809HSIK
700,00€ 1 in stock
| Weight | 5,9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 mm |
| Typ | 50.3025D1809HSIK |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI50 40.50V51809
300,00€ 1 in stock
| Weight | 7,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 13 × 13 mm |
| Typ | 40.50V51809 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI50 Ø33,5
1.000,00€ 1 in stock
| Weight | 7,9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 9 × 16 mm |
| Typ | Unknown |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 60.30V3G300IK
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 12 × 8 mm |
| Typ | 60.30V3G300IK |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 65.3020CTX12270
500,00€ 1 in stock
| Weight | 7,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 7 mm |
| Typ | 65.3020CTX12270 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 ER25
500,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 11 × 7 mm |
| Typ | VDI30 ER25 |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI30 ER25
500,00€ 4 in stock
| Weight | 3,7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 13 × 6 mm |
| Typ | VDI30 ER25 |
| Manufacturers | Unknown |
Werkzeugaufnahme Capto C63 29×47,5 RT-25 C6550-08
50,00€ 106 in stock
| Weight | 0,9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 7 × 7 mm |
| Typ | RT-25 C6550-08 |
| Manufacturers | EWS |
Recently Viewed Products
NSK Servoantrieb M-ESB-YSB4080AB502
600,00€ 1 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 mm |
| Typ | M-ESB-YSB4080AB502 |
| Manufacturers | NSK |
HEMA Maschinenschutz Rollabdeckung AB 368737/1
100,00€ 1 in stock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 12 × 12 mm |
| Typ | AB 368737/1 |
| Manufacturers | HEMA Maschinen- und Apparateschutz GmbH |
Permanent-Magnet-Motor Siemens 1FT6086-8AH71-4AG0
1.000,00€ 4 in stock
| Weight | 60 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 25 × 20 mm |
| Typ | 1FT6086-8AH71-4AG0 |
| Manufacturers | Siemens |
Single Motor Module Siemens SINAMICS S120 Typ: 6SL3120-1TE24-5AA3
1.100,00€ 1 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | Siemens |
| Typ | 6SL3120-1TE24-5AA3 |



















