Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
23.620,00€
Zwischensumme: 23.620,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
Zwischensumme: 23.620,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
- You cannot add that amount to the cart — we have 1 in stock and you already have 1 in your cart. View basket
Weldon-Aufnahme SK40 18×63
25,00€| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 7 × 7 mm |
| Typ | SK40 |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
Spannfutter SK40 18×75
25,00€| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 7 × 7 mm |
| Typ | SK40 Ø18×75 |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring vergleichbar |
Schrumpf-Aufnahme SK40 12×120
25,00€| Weight | 2,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 6 × 6 mm |
| Typ | SK40 Ø12×120 |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
Spannfutter SK40 12×85
25,00€| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 7 × 7 mm |
| Typ | SK40 Ø12×85 |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring vergleichbar |
Schrumpf-Aufnahme SK40 12×80
25,00€| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 6 × 6 mm |
| Typ | SK40 Ø12×80 |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
Schrumpf-Aufnahme SK40 20×80
25,00€| Weight | 2,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 8 × 8 mm |
| Typ | SK40 Ø20×80 |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
Aufsteckfräser-Aufnahme SK40 28×70
25,00€| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 7 × 7 mm |
| Typ | SK40 |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
Aufsteckfräser-Aufnahme SK40 31×95
25,00€| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 7 × 7 mm |
| Typ | SK40 |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
Hydraulisches Spannfutter SK40 20×60 Schunk
25,00€| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 6 × 6 mm |
| Typ | SK40 Ø20×60 |
| Manufacturers | Schunk |
Morsekegel-Aufnahme SK40 MK3×70
25,00€| Weight | 1,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 6 × 6 mm |
| Typ | SK40 MK3×70 |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
Schrumpf-Aufnahme SK40 18×80
25,00€| Weight | 2,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 8 × 8 mm |
| Typ | SK40 Ø18×80 |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
Spannfutter SK40 14×85
25,00€| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 7 × 7 mm |
| Typ | SK40 Ø14×85 |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring vergleichbar |
Schrumpf-Aufnahme SK40 14×120
25,00€| Weight | 2,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 6 × 6 mm |
| Typ | SK40 Ø14×120 |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
Schrumpf-Aufnahme SK40 6×120
25,00€| Weight | 1,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 6 × 6 mm |
| Typ | SK40 Ø6×120 |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
Spannzangenfutter SK40 ER32 160
25,00€| Weight | 2,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 7 × 7 mm |
| Typ | SK40 ER32 |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
Spannzangenfutter SK40 ER32 100
25,00€| Weight | 1,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 7 × 7 mm |
| Typ | SK40 ER32 |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
Recently Viewed Products
Siemens Simodrive Control Unit 6SN1118-0DG22-0AA0
800,00€| Weight | 1,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 10 mm |
| Typ | 6SN1118-0DG22-0AA0 |
| Manufacturers | Siemens |
Double Motor Module Siemens SINAMICS S120 Typ: 6SL3120-2TE21-8AA3
1.300,00€| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | Siemens |
| Typ | 6SL3120-2TE21-8AA3 |
Servomotor Siemens 1FT6082-1AF71-1AH1
1.000,00€| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 30 mm |
| Typ | 1FT6082-1AF71-1AH1 |
| Manufacturers | Siemens |
SIEMENS SIMODRIVE LT-MODUL INT.8A 6SN1123-1AA00-0HA1
250,00€| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 10 × 40 mm |
Yaskawa JZRCR-YPU01C-1
500,00€| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 mm |
| Typ | JZRCR-YPU01C-1 |
| Manufacturers | Yaskawa Electric Corporation |




















