Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
28
28 items
11.945,00€
Zwischensumme: 11.945,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
28
Zwischensumme: 11.945,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
“AGW VDI40 ER32” has been added to your cart. View basket
Siemens SIMODRIVE 611 Leistungsmodul 6SN1118-0DG22-0AA1
500,00€ 8 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 × 5 cm |
Siemens SIMATIC Mobile Panel 177 DP 6AV6645-0AC01-0AX0
1.500,00€ 1 in stock
| Weight | 1,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 cm |
Recently Viewed Products
Werkzeugaufnahme VDI 40 x 25 8.4025L2=115 Queraufnahme links, überkopf
50,00€ 1 in stock
| Weight | 5,84 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 110 × 90 cm |
| Manufacturers | EWS |
| Typ | VDI40 25 |









