Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
3
3 items
380,00€
Zwischensumme: 380,00€
Order 120,00€ and save on Delivery!
3
Zwischensumme: 380,00€
Order 120,00€ and save on Delivery!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
„Werkzeugaufnahme VDI40 Ø36×95 Bohrstangenhalter“ wurde deinem Warenkorb hinzugefügt. Warenkorb anzeigen
Hydraulikfilter HY10237
40,00€ 1 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 6 × 6 mm |
| Typ | HY10237 |
| Manufacturers | NORTEC |
Festo Mini-Schlitten SLT-20-20-P-A
500,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 8 mm |
| Typ | SLT-20-20-P-A |
| Manufacturers | Festo |

