Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
2
2 items
1.000,00€
Zwischensumme: 1.000,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
2
Zwischensumme: 1.000,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
„AGW VDI30 684.850“ wurde deinem Warenkorb hinzugefügt. Warenkorb anzeigen
“BMT45 AGW 60.45VX3TC600GLX85” has been added to your cart. View basket
AGW VDI30 Varia3
500,00€ 1 in stock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 12 × 6,5 mm |
| Typ | Unknown |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 50.3016G300RL/1V
500,00€ 2 in stock
| Weight | 2,53 kg |
|---|---|
| Dimensions | 165 × 105 × 65 mm |
| Typ | 50.3016G300RL/1V |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 80.40V3DSQT10
500,00€ 1 in stock
| Weight | 6,7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 80 mm |
| Typ | 80.40V3DSQT10 |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI30 Index 40.3016WNG300
300,00€ 1 in stock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 8 × 7 mm |
| Typ | 40.3016WNG300 |
| Manufacturers | AGW |
AGW VDI30 Index 60.3020WNG300IK/2
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,44 kg |
|---|---|
| Dimensions | 190 × 135 × 70 mm |
| Typ | 60.3020WNG300IK/2 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 40.3025G300IK
300,00€ 11 in stock
| Weight | 2,72 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 7 × 8 mm |
| Typ | 40.3025G300IK |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 60.3020WNG300RLV
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 11 × 65 mm |
| Typ | 60.3020WNG300RLV |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 50.4025SQT10IK
300,00€ 1 in stock
| Weight | 5,7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 8 mm |
| Typ | 50.4025SQT10IK |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 40.40V4CTXIK-PIHSD
300,00€ 2 in stock
| Weight | 4,9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 13 × 9 mm |
| Typ | 40.40V4CTXIK-PIHSD |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI30 Index 60.3025KRG300RLV
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 13 × 7 mm |
| Typ | 60.3025KRG300RLV |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 50.40C4SQT15R
300,00€ 1 in stock
| Weight | 6,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 17 × 9 mm |
| Typ | 50.40C4SQT15R |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 60.40V4SQT10RIKX100
500,00€ 1 in stock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 16 × 8 mm |
| Typ | 60.40V4SQT10RIKX100 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 60.30V3G300RLIKV
500,00€ 2 in stock
| Weight | 4,65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12,5 × 7 mm |
| Typ | 60.30V3G300RLIKV |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI40 40.40V4CTXIK-PL
300,00€ 1 in stock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 8 mm |
| Typ | 40.40V4CTXIK-PL |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI30 Index 60.30V3G300RLV
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 11 × 7 mm |
| Typ | 60.30V3G300RLV |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 50.30V3G300RLIKV
500,00€ 4 in stock
| Weight | 3,16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 11,5 × 7 mm |
| Typ | 50.30V3G300RLIKV |
| Manufacturers | EWS |















