Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
27.490,00€
Zwischensumme: 27.490,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
Zwischensumme: 27.490,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
NEC AC Servo Driver ADU 20F 2S
2.000,00€| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 25 × 17 cm |
| Typ | ADU 20F 2S |
| Manufacturers | NEC Corporation |
Seiki S-III Stromversorgung
750,00€| Weight | 1,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 7 cm |
| Manufacturers | Seiki |
Elan Sicherheitsschaltgerät GO-1 Typ SRBF S1
75,00€| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 16 × 4 cm |
| Typ | : GO-1 Typ: SRBF S1 |
| Manufacturers | Elan Schaltelemente GmbH |
Bosch VM 50/B-TC 3/PE 060838-106
250,00€| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 35 × 7 cm |
| Typ | VM 50/B-TC 3/PE |
| Manufacturers | Bosch |
Bosch SM 25/50-TC1 065670-104
500,00€| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 35 × 7 cm |
| Typ | SM 25/50-TC1 |
| Manufacturers | Bosch |
Siemens BGTR TASC 200 226214705010
150,00€| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 23 cm |
| Typ | BGTR TASC 200 |
| Manufacturers | Siemens |
AC Servo Driver NEC ADU 80F 11 C
1.000,00€| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 30 cm |
| Typ | ADU 80F 11 C |
| Manufacturers | NEC Corporation |
CNC Bedienpanel Mazatrol M-32 Mitsubishi YZ443-3
600,00€| Weight | 4,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 40 × 5 cm |
| Typ | YZ443-3 |
| Manufacturers | Mitsubishi Electric / Mazak |
Motor Control Unit Weidmüller 733
300,00€| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 36 × 15 cm |
| Typ | 733 |
| Manufacturers | Weidmüller |
Siemens Netzteil G34900-A3024
250,00€| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Typ | G34900-A3024 |
| Manufacturers | Siemens |
Netzfilter Schaffner FN351-80-34
75,00€| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 20 × 12 cm |
| Typ | FN351-80-34 |
| Manufacturers | Schaffner |
Mitsubishi Servo Drive Unit MDS-B-V2-3520
1.000,00€| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 10 cm |
| Typ | MDS-B-V2-3520 |
| Manufacturers | Mitsubishi Electric |
Mitsubishi Servo Drive Unit MDS-B-V1-20
1.000,00€| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 10 cm |
| Typ | MDS-B-V1-20 |
| Manufacturers | Mitsubishi Electric |
Mitsubishi Spindle Drive Unit MDS-B-SPH-110
1.500,00€| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 10 cm |
| Typ | MDS-B-SPH-110 |
| Manufacturers | Mitsubishi Electric |
Recently Viewed Products
Angetriebenes Werkzeug 90° VDI 30 ER32 SAUTER 05.941.203-087 / 520 / 90419H
500,00€| Weight | 5,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 200 × 120 × 70 cm |
| Manufacturers | SAUTER Feinmechanik GmbH |
| Typ | SAUTER 05.941.203-087 / 520 / 90419H |
Angetriebenes Werkzeug 90° VDI 30 SAUTER 05.941.203-104.592/00202С
500,00€| Weight | 4,83 kg |
|---|---|
| Dimensions | 220 × 160 × 70 cm |
| Manufacturers | SAUTER Feinmechanik GmbH |
| Typ | SAUTER 05.941.203-104.592/00202С |
Werkzeughalter HSK63 Ø16×120 Schrumpfaufnahme
80,00€| Weight | 1,48 kg |
|---|---|
| Dimensions | 260 × 60 × 60 cm |
| Manufacturers | Haimer/Garant |
| Typ | HSK 63 Schrumpfaufnahme |
AGW VDI30 50.3020CTXRL1K1 für Sauter Revolver
500,00€| Weight | 2,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 11,5 × 6,5 cm |
| Typ | 50.3020CTXRL1K1 |
| Manufacturers | EWS |



















