Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
18
18 items
7.820,00€
Zwischensumme: 7.820,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
18
Zwischensumme: 7.820,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
“Weldon-Aufnahme BT40 8×100” has been added to your cart. View basket
AGW BMT32
SKU:
W-745
3 in stock
500,00€
3 in stock
Low prices
Lowest price guarantee
Guaranteed fit
Always the right part
Our experts are here for you
Skills that convince
Easily returned
Quick & effortless
Category: Tools
This product has been added to 138 people'scarts.
Description
Model / Type: BMT32
Country of Origin: Germany
Manufacturer: unknown
Weight: 6.9 kg
Dimensions: 200 × 150 × 90 mm
Condition: used, tested, fully functional
Price without VAT
Additional Information: Powered tool AGW for BMT32 turret
Additional information
| Weight | 6,9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 9 mm |
Related products
Schrumpf-Aufnahme SK40 10×80
25,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 1,04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 8×100 lang
25,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 1,09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Schrumpf-Aufnahme SK40 6×80
25,00€ 2 in stock
| Weight | 0,99 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 6×50
25,00€ 74 in stock
| Weight | 0,89 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 10×100 lang
25,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 1,32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |








