AGW BMT40 60.68VX40QSMBMT
Quick & effortless
This product has been added to 41 people'scarts.
Description
Modell / Typ: 60.68VX40QSMBMT
Herkunftsland: Deutschland
Hersteller: EWS
Gewicht: 7,2 kg
Abmessungen: 220 × 180 × 100 mm
Zustand: neu
Preis ohne MwSt.
Additional information
| Weight | 7,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 18 × 10 mm |
| Typ | 60.68VX40QSMBMT |
| Manufacturers | EWS |
Related products
Weldon-Aufnahme BT40 8×100
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Zürn / Nikken |
| Typ | BT40 |
Weldon-Aufnahme SK40 10×50
| Dimensions | 120 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 20×100 lang
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 16×63
| Dimensions | 132 × 65 × 60 mm |
| Dimensions | 155 × 65 × 60 mm |
Recently Viewed Products
Servomotor Siemens 1FT6064-6AF71-4AL2-Z
| Dimensions | 32 × 12 × 12 mm |
| Typ | 1FT6064-6AF71-4AL2-Z |
| Manufacturers | Siemens |
Servomotor Siemens 1FT6064-1AF71-3AH1
| Dimensions | 35 × 20 × 20 mm |