Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
27
27 items
14.725,00€
Zwischensumme: 14.725,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
27
Zwischensumme: 14.725,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
“Weldon-Aufnahme SK40 12×50” has been added to your cart. View basket
Dreibackenfutter
SKU:
W-609
1 in stock
750,00€
1 in stock
Low prices
Lowest price guarantee
Guaranteed fit
Always the right part
Our experts are here for you
Skills that convince
Easily returned
Quick & effortless
Category: Tools
This product has been added to 50 people'scarts.
Description
Modell / Typ: unbekannt
Herkunftsland: unbekannt
Hersteller: unbekannt
Gewicht: 28,36 kg
Abmessungen: 250 × 250 × 100 mm
Zustand: gebraucht
Preis ohne MwSt.
Additional information
| Weight | 28,36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 mm |
| Typ | Unknown |
| Manufacturers | Unknown |
Related products
Weldon-Aufnahme SK40 32×85
25,00€ 9 in stock
| Weight | 2,05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 160 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Unknown |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 10×50
25,00€ 36 in stock
| Weight | 0,96 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 12×100 lang
25,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 1,05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 6×100 lang
25,00€ 21 in stock
| Weight | 1,09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Schrumpf-Aufnahme SK40 25×100
25,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 1,67 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 Ø25×100 |
Recently Viewed Products
Rotary Encoder Mitsubishi OSE105S2
500,00€ 1 in stock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 30 mm |
| Typ | OSE105S2 |
| Manufacturers | Mitsubishi |











