Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
15
15 items
8.970,00€
Zwischensumme: 8.970,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
15
Zwischensumme: 8.970,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
“Eaton Not-Aus Hauptschalter P3-63 63A” has been added to your cart. View basket
Eaton Hauptschalter P1-32/EA/SVB-SW 32A
SKU:
S40-970
2 in stock
40,00€
2 in stock
Low prices
Lowest price guarantee
Guaranteed fit
Always the right part
Our experts are here for you
Skills that convince
Easily returned
Quick & effortless
Category: Switching technology
This product has been added to 59 people'scarts.
Description
Modell / Typ: P1-32/EA/SVB-SW
Herkunftsland: UK
Hersteller: Eaton
Gewicht: ~0,3–0,5 kg
Abmessungen: 100 × 80 × 100 mm
Zustand: neu
Preis ohne MwSt.
Zusatzinformation: Hauptschalter 32A, Moeller Serie, kompakte Bauform
Additional information
| Weight | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 10 mm |
| Typ | P1-32/EA/SVB-SW |
| Manufacturers | Eaton |
Related products
Magnetventil SMC VXD232BZ3AXB
40,00€ 2 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 5 × 5 mm |
| Typ | VXD232BZ3AXB |
| Manufacturers | SMC |
Eaton Lasttrennschalter PN1-100 100A
80,00€ 1 in stock
| Weight | 1,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 mm |
| Typ | PN1-100 |
| Manufacturers | Eaton |
SAUTER EWS – VDI 30
5,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | SAUTER EWS |
| Typ | VDI 30 |
Werkzeugaufnahme Weldon VDI 40 28×75
30,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | EWS |
| Typ | VDI 40 |
Not-Aus Taster Moeller FAK IP67
40,00€ 1 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 9 × 9 mm |
| Typ | FAK |
| Manufacturers | Moeller |










