Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
52
52 items
34.195,00€
Zwischensumme: 34.195,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
52
Zwischensumme: 34.195,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
“Werkzeugaufnahme VDI 25 32×73” has been added to your cart. View basket
Schmersal AZM 415-222ZPK-M20-024VAC/DC
SKU:
300-355
1 in stock
150,00€
1 in stock
Low prices
Lowest price guarantee
Guaranteed fit
Always the right part
Our experts are here for you
Skills that convince
Easily returned
Quick & effortless
Category: Tachogeneratoren
This product has been added to 31 people'scarts.
Description
Schmersal AZM 415-222ZPK-M20-024VAC/DC
Hersteller: Schmersal
Typ: AZM 415-222ZPK-M20-024VAC/DC
Spannung: 24V AC/DC
Maße: 240×150×60 mm
Gewicht: 1,44 kg
Zustand: gebraucht
Herkunft: STAMA MC 325/S
Preis: auf Anfrage
MwSt: Der Preis ist ohne MwSt angegeben
Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | Schmersal |
| Typ | AZM 415-222ZPK-M20-024VAC/DC |
Related products
Sicherheitsrelais Elan SRB-NA-ST99-24VDC STAMA MC 325/S
150,00€ 1 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | Elan |
| Typ | SRB-NA-ST99-24VDC |
Sicherheitsrelais Elan SRB-NA-ST99-24V STAMA MC325/S
150,00€ 1 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | Elan |
| Typ | SRB-NA-ST99-24V |
Siemens SM322 – 6ES7 322-1BF01-0AA0
20,00€ 4 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Typ | DO 8xDC24V/2A |
SIEMENS 6FC5235-0AA05-0AA1
30,00€ 1 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | Siemens |
Siemens SM322 – 6ES7 322-1BH01-0AA0
20,00€ 3 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Typ | DO 16xDC24V/0.5A |











