Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
14
14 items
3.405,00€
Zwischensumme: 3.405,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
14
Zwischensumme: 3.405,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
“Weldon-Aufnahme SK40 16×63” has been added to your cart. View basket
Werkzeugaufnahme Weldon VDI 50 12×170 Lang
SKU:
W-393
1 in stock
50,00€
1 in stock
Low prices
Lowest price guarantee
Guaranteed fit
Always the right part
Our experts are here for you
Skills that convince
Easily returned
Quick & effortless
Category: Tools
This product has been added to 37 people'scarts.
Description
Werkzeugaufnahme Weldon VDI 50 12×170 Lang
Modell / Typ: VDI 50
Herkunftsland: Deutschland
Hersteller: EWS
Gewicht: 5,2 kg
Abmessungen: ca. 230 × 95 × 95 mm
Zustand: neu
Preis ohne MwSt.
Zusatzinformation: Weldon-Werkzeugaufnahme Ø12 × 170 mm (Lang-Ausführung) für VDI 50
Additional information
| Weight | 5,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 230 × 85 × 85 mm |
| Manufacturers | EWS |
| Typ | VDI 50 |
Related products
Schrumpf-Aufnahme SK40 10×80
25,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 1,04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Gühring |
| Typ | SK40 |
Werkzeugaufnahme Weldon BT40 6*100
25,00€ 32 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | Unknown |
| Typ | BT 40 |
Wohlhaupter-Adapter SK40 28×47
25,00€ 14 in stock
| Weight | 1,07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 118 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 20×63
25,00€ 48 in stock
| Weight | 1,29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 133 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Schrumpf-Aufnahme SK40 8×80
25,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 0,99 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Gühring |
| Typ | SK40 |








