Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
13
13 items
6.185,00€
Zwischensumme: 6.185,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
13
Zwischensumme: 6.185,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
“Hydraulisches Dreibackenfutter KFN 135” has been added to your cart. View basket
Siemens SIMODRIVE LT-MODUL INT. 80A 6SN1123-1AA00-0DA2
500,00€ 5 in stock
| Weight | 8,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 10 × 30 cm |
| Typ | 6SN1123-1AA00-0DA2 |
| Manufacturers | Siemens |
Siemens SIMODRIVE LT-MODUL INT. 80A 6SN1123-1AA00-0DA0
500,00€ 1 in stock
| Weight | 8,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 10 × 30 cm |
| Typ | 6SN1123-1AA00-0DA0 |
| Manufacturers | Siemens |
AGW VDI40 ER16
300,00€ 1 in stock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 9 × 7 cm |
| Typ | VDI40 ER16 |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI30 Ø25
500,00€ 1 in stock
| Weight | 3,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 13 × 7 cm |
| Typ | VDI30 Ø25 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 ER25
500,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 11 × 7 cm |
| Typ | VDI30 ER25 |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI30 ER25
500,00€ 4 in stock
| Weight | 3,7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 13 × 6 cm |
| Typ | VDI30 ER25 |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI30 Ø25 5013001E25SA82
300,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 6,5 × 6,5 cm |
| Typ | 5013001E25SA82 |
| Manufacturers | Wagner Werkzeugsysteme |
AGW VDI30 Ø16
300,00€ 1 in stock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 6,5 × 6,5 cm |
| Typ | VDI30 Ø16 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 ER23 AW18-2
300,00€ 8 in stock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 7 × 7 cm |
| Typ | ER23 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 684.850
500,00€ 1 in stock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 12 × 7 cm |
| Typ | VDI30 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30
500,00€ 1 in stock
| Weight | 5,6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 12 × 7 cm |
| Typ | VDI30 |
| Manufacturers | unbekant |
AGW VDI30
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 8 cm |
| Typ | VDI30 |
| Manufacturers | unbekant |
AGW VDI30
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 8 cm |
| Typ | VDI30 |
| Manufacturers | unbekant |
Recently Viewed Products
Angetriebenes Werkzeug 90° VDI 30 ER25 SAUTER 05.941.203-087 / 520 / 00518C
500,00€ 1 in stock
| Weight | 5,23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 200 × 140 × 70 cm |
| Manufacturers | SAUTER Feinmechanik GmbH |
| Typ | SAUTER 05.941.203-087 / 520 / 00518C |
Siemens SINUMERIK 840D Komplettbedientafel OP032S mit PCU 50 und CNC-Tastatur 6FC5203-0AD10-1AA0 / 6FC5210-0DF21-2AA0 / 6FC5203-0AC00-1AA0
1.500,00€ 2 in stock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 35 × 80 cm |
| Typ | 6FC5203-0AD10-1AA0 / 6FC5210-0DF21-2AA0 / 6FC5203-0AC00-1AA0 |
| Manufacturers | Siemens |

















