Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
22
22 items
9.805,00€
Zwischensumme: 9.805,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
22
Zwischensumme: 9.805,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
AGW BMT40 52.4022MT12
300,00€ 1 in stock
| Weight | 6,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 16 × 10 mm |
| Typ | 52.4022MT12 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 Ø29
300,00€ 1 in stock
| Weight | 5,4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 16 × 8 mm |
| Typ | VDI40 |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI30 42.3022CTX
300,00€ 1 in stock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 51 × 7 × 7 mm |
| Typ | 42.3022CTX |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI50 60.50SK40SQT28IK
1.500,00€ 1 in stock
| Weight | 21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 12 mm |
| Typ | 60.50SK40SQT28IK |
| Manufacturers | EWS |
AGM VDI25 50.2516G200RI1M
300,00€ 1 in stock
| Weight | 2,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 6 mm |
| Typ | 50.2516G200RI1M |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI25 50.25255480RLIKI2
300,00€ 1 in stock
| Weight | 3,9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 10 × 8 mm |
| Typ | 50.25255480RLIKI2 |
| Manufacturers | EWS Tool Technologies |
AGW VDI40 Ø36
300,00€ 1 in stock
| Weight | 5,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 18 × 8 mm |
| Typ | VDI40 |
| Manufacturers | Unknown |
AGM VDI25 50.2516G200/1
300,00€ 1 in stock
| Weight | 2,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 6 mm |
| Typ | 50.2516G200/1 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Ø25
500,00€ 1 in stock
| Weight | 3,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 13 × 7 mm |
| Typ | VDI30 Ø25 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 60.30V3ZT1000LIK
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 9 × 12 mm |
| Typ | 60.30V3ZT1000LIK |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Ø25 5013001E25SA82
300,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 6,5 × 6,5 mm |
| Typ | 5013001E25SA82 |
| Manufacturers | Wagner Werkzeugsysteme |
AGW VDI30 Ø16
300,00€ 1 in stock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 6,5 × 6,5 mm |
| Typ | VDI30 Ø16 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 ER23 AW18-2
300,00€ 8 in stock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 7 × 7 mm |
| Typ | ER23 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 ER16
300,00€ 1 in stock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 9 × 7 mm |
| Typ | VDI40 ER16 |
| Manufacturers | Unknown |
SEW EURODRIVE MOVITRAC B Frequenzumrichter MC07B0008-5A3-4-00
500,00€ 1 in stock
| Weight | 1,4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 22 × 8 mm |
| Typ | MC07B0008-5A3-4-00 |
| Manufacturers | SEW EURODRIVE |
Recently Viewed Products
Centaur Lüftereinheit CT3B60D3
30,00€ 3 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 4 mm |
| Typ | CT3B60D3 |
| Manufacturers | Japan Servo Co., Ltd. |
AGW VDI30 X90.02
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 13 × 7 mm |
| Typ | X90.02 |
| Manufacturers | Unknown |
Siemens SINAMICS Sensor Module SMC20 6SL3055-0AA00-5BA3
80,00€ 8 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Modell | 6SL3055-0AA00-5BA3 |
Siemens SITOP PSU100C 6EP1332-5BA10
50,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Modell | 6EP1332-5BA10 |
| Manufacturers | Siemens AG Österreich |
AC Servo Motor FANUC (Japan)
1.200,00€ 1 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | FANUC (Japan) |
| Typ | Modell αM9/3000, A06B-0163-B010#0001 |




















