Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
20
20 items
7.090,00€
Zwischensumme: 7.090,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
20
Zwischensumme: 7.090,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
„Mechanisches Dreibackenfutter 1Z40518“ wurde deinem Warenkorb hinzugefügt. Warenkorb anzeigen
“Hydraulikfilter HY13037” has been added to your cart. View basket
Eaton Hauptschalter P1-32/EA/SVB-SW 32A
40,00€ 2 in stock
| Weight | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 10 mm |
| Typ | P1-32/EA/SVB-SW |
| Manufacturers | Eaton |
Eaton Lasttrennschalter PN1-100 100A
80,00€ 1 in stock
| Weight | 1,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 mm |
| Typ | PN1-100 |
| Manufacturers | Eaton |
Wittmann Battenfeld Airmould Bediengerät Handterminal
300,00€ 1 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 mm |
| Typ | Airmould |
| Manufacturers | Wittmann Battenfeld |
AC Servomotor Fanuc αM9/3000HV
200,00€ 2 in stock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 25 × 20 mm |
| Typ | αM9/3000HV |
| Manufacturers | Fanuc |
Magnetventil SMC VXD232BZ3AXB
40,00€ 2 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 5 × 5 mm |
| Typ | VXD232BZ3AXB |
| Manufacturers | SMC |
Hydraulikfilter Parker AB 98210010 UC
60,00€ 2 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 10 mm |
| Typ | AB 98210010 UC |
| Manufacturers | Parker |
Hydraulikfilter HY 13100
40,00€ 1 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 10 × 10 mm |
| Typ | HY 13100 |
| Manufacturers | NORTEC |
Hydraulikfilter HY13037
40,00€ 1 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 5 × 5 mm |
| Typ | HY13037 |
| Manufacturers | NORTEC |
Hydraulikfilter HY13062
40,00€ 1 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 7 × 7 mm |
| Typ | HY13062 |
| Manufacturers | NORTEC |
Hydraulikfilter HY10218
40,00€ 1 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 5 × 5 mm |
| Typ | HY10218 |
| Manufacturers | NORTEC |
Hydraulikfilter NORTEC HY20701-V
40,00€ 2 in stock
| Weight | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 8 × 8 mm |
| Typ | HY20701-V |
| Manufacturers | NORTEC |
Hydraulikfilter NORTEC HY13094
40,00€ 1 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 8 × 8 mm |
| Typ | HY13094 |
| Manufacturers | NORTEC |
Hydraulikfilter NORTEC HY10252
40,00€ 3 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 8 × 8 mm |
| Typ | HY10252 |
| Manufacturers | NORTEC |
Leister Air Heater LHS 21L PREMIUM
400,00€ 4 in stock
| Weight | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 8 × 8 mm |
| Typ | LHS 21L PREMIUM |
| Manufacturers | Leister Technologies AG |
BUM60-12/24 Wittmann Frequenzumrichter BUM60-12/24-54-B-001 / BUM60-VC-0A-0001
1.750,00€ 1 in stock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 12 mm |
| Typ | BUM60-12/24-54-B-001 / BUM60-VC-0A-0001 |
| Manufacturers | Wittmann |
Pumpe Lowara SVI206/06S11T/A
500,00€ 1 in stock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 30 × 25 mm |
| Typ | SVI206/06S11T/A |
| Manufacturers | Lowara |















