Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
5
5 items
1.575,00€
Zwischensumme: 1.575,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
5
Zwischensumme: 1.575,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
“Transformator Michael Riedel RNTU 72 S” has been added to your cart. View basket
G63A2 ID Leister Motor
500,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 30 mm |
| Typ | G63A2 ID |
| Manufacturers | Leister |
Rotary Encoder Mitsubishi OSE105S2
500,00€ 1 in stock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 30 mm |
| Typ | OSE105S2 |
| Manufacturers | Mitsubishi |
Servomotor Yaskawa SGMGH-30ACA6S
1.500,00€ 2 in stock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 20 × 30 mm |
| Typ | SGMGH-30ACA6S |
| Manufacturers | Yaskawa |
AC Servomotor Fanuc α6/3000HV
1.000,00€ 1 in stock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 25 × 20 mm |
| Typ | α6/3000HV |
| Manufacturers | Fanuc |
Servomotor Yaskawa SGMGH-44ACA6E
1.200,00€ 1 in stock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 20 × 30 mm |
| Typ | SGMGH-44ACA6E |
| Manufacturers | Yaskawa |
AC Spindelmotor Mitsubishi SJ-11 AP
3.000,00€ 1 in stock
| Weight | 90 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 25 × 30 mm |
| Typ | SJ-11 AP |
| Manufacturers | Mitsubishi |
Elektromagnetischer Riegel autas AZM 415-222pk 24 VDC
150,00€ 1 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | autas (ein Schmersal-Unternehmen) |
| Modell | AZM 415-222pk |
| Typ | elektromagnetischer Sicherheitsriegel / Magnetschloss |
Transformator Michael Riedel RNTU 72 S
75,00€ 1 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | Michael Riedel Transformatorenbau GmbH |
| Modell | RNTU 72 S |
Zentralschmiergerät Willy Vogel
150,00€ 1 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | Willy Vogel |
| Typ | 122 049 304 |
Magnetventil Festo JMFH-5/2-D-1-C STAMA MC325/S
50,00€ 1 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Typ | Magnetventil |
| Manufacturers | Festo |
| Modell | JMFH-5/2-D-1-C |
Netzfilter Schaffner FN351-80-34 von STAMA MC325/S
100,00€ 1 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Typ | Netzfilter |
| Manufacturers | Schaffner |
| Modell | FN351-80-34 |
AGW VDI 30 0.5.941.108-105.237 für Sauter-Revolver
300,00€ 1 in stock
| Weight | 2,8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 7 × 6,5 mm |
Recently Viewed Products
Beckhoff PROFIBUS Buskoppler BK3150 mit I/O-Modulen
100,00€ 1 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Modell | BK3150 |
| Manufacturers | Beckhoff Automation GmbH |
















