Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
21
21 items
11.745,00€
Zwischensumme: 11.745,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
21
Zwischensumme: 11.745,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
“AGW BMT32” has been added to your cart. View basket
Siemens SIMODRIVE 611 Leistungsmodul 6SN1118-0DG22-0AA1
500,00€ 8 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 × 5 cm |
Siemens SIMATIC Mobile Panel 177 DP 6AV6645-0AC01-0AX0
1.500,00€ 1 in stock
| Weight | 1,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 cm |
Recently Viewed Products
Werkzeugaufnahme VDI 30 Längsaufnahme Schnittstellengröße Vierkant 20×20 1.3020DSS rechts
50,00€ 1 in stock
| Weight | 1,82 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 70 × 60 cm |
| Manufacturers | EWS |
| Typ | : VDI 30 |









