Beschreibung
Model / Type: BMT32
Country of Origin: Germany
Manufacturer: unknown
Weight: 6.9 kg
Dimensions: 200 × 150 × 90 mm
Condition: used, tested, fully functional
Price without VAT
Additional Information: Powered tool AGW for BMT32 turret
Zusätzliche Informationen
| Gewicht | 6,9 kg |
|---|---|
| Größe | 20 × 15 × 9 mm |
Recently Viewed Products
Siemens SITOP PSE200U Selektivitätsmodul 6EP1961-2BA21 6ES7 151-1BA02-0AB0, 6ES7 138-4CA01-0AA0, 6ES7 138-4FA05-0AB0, 6ES7 138-4FB04-0AB0
300,00€ 1 vorrätig
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Größe | 1 × 1 × 1 mm |
| Typ | ET200S IM151-1 High Feature + I/O-Module |
Werkzeugaufnahme VDI 30 Vierkant 20×20 (links)
50,00€ 3 vorrätig
| Gewicht | 1,82 kg |
|---|---|
| Größe | 120 × 70 × 60 mm |
| Hersteller | EWS |
| Typ | : VDI 30 |












