Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
71
71 items
32.045,00€
Zwischensumme: 32.045,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
71
Zwischensumme: 32.045,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
“Siemens Servomotor 1FT6062-6AF71-3AB2: STAMAMC325/S” has been added to your cart. View basket
Festo ZK-1/8-B ODER-Glied
10,00€ 1 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 5 × 3 cm |
| Typ | ZK-1/8-B |
| Manufacturers | Festo |
Festo R-3-1/4-B Rollenhebelventil
35,00€ 3 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 5 × 3 cm |
| Typ | R-3-1/4-B |
| Manufacturers | Festo |
Festo MSEB-3-24V DC Magnetspule
45,00€ 3 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 3 × 3 cm |
| Typ | MSEB-3-24V DC |
| Manufacturers | Festo |
Festo OS-1/4-B Schnellentlüftungsventil
25,00€ 3 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 2 cm |
| Typ | OS-1/4-B |
| Manufacturers | Festo |
Festo VPPE-3-1/8-6-010 Proportional-Druckregelventil
150,00€ 1 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Typ | VPPE-3-1/8-6-010 |
| Manufacturers | Festo |
Festo FRM-D-MIDI Präzisionsdruckregler
15,00€ 1 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 5 × 5 cm |
| Typ | FRM-D-MIDI |
| Manufacturers | Festo |
Festo HEE-D-MIDI-24 Einschaltventil
15,00€ 1 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 5 × 5 cm |
| Typ | HEE-D-MIDI-24 |
| Manufacturers | Festo |
Festo PEV-1/4-B-OD
20,00€ 2 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 3 × 3 cm |
| Typ | PEV-1/4-B-OD |
| Manufacturers | Festo |
Festo HEL-D-MIDI
10,00€ 1 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 5 × 5 cm |
| Typ | HEL-D-MIDI |
| Manufacturers | Festo |
Festo VSVA-B-M52-MZ-A1-1C1-APP
155,00€ 2 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 4 × 4 cm |
| Typ | VSVA-B-M52-MZ-A1-1C1-APP |
| Manufacturers | Festo |
Festo LRP-1/4-4
75,00€ 2 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 4 × 4 cm |
| Typ | LRP-1/4-4 |
| Manufacturers | Festo |
Festo VZWM-L-M22C-G12-F4
55,00€ 1 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 4 × 4 cm |
| Typ | VZWM-L-M22C-G12-F4 |
| Manufacturers | Festo |
Festo VN-07-H-T4-PQ2-VQ2-01-P
90,00€ 1 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 3 × 3 cm |
| Typ | VN-07-H-T4-PQ2-VQ2-01-P |
| Manufacturers | Festo |
Festo LOE-1/4-D-MINI
50,00€ 1 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 3 × 3 cm |
| Typ | LOE-1/4-D-MINI |
| Manufacturers | Festo |
Festo LFMA-1/4-D-MINI-DA
100,00€ 1 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 3 × 3 cm |
| Typ | LFMA-1/4-D-MINI-DA |
| Manufacturers | Festo |
Festo Filter LF-D-5M-MINI-A
25,00€ 1 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 3 × 5 cm |
| Typ | LF-D-5M-MINI-A |
| Manufacturers | Festo |
Recently Viewed Products
Werkzeugaufnahme VDI 40 25/20 Radial Axial Werkzeug 25.210DC
200,00€ 4 in stock
| Weight | 5,16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 80 × 80 cm |
| Manufacturers | EWS |
| Typ | VDI 40 |
Werkzeugaufnahme VDI 40 x 20 7.4020 Queraufnahme links überkopf
50,00€ 9 in stock
| Weight | 2,39 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 80 × 70 cm |
| Manufacturers | EWS |
| Typ | VDI40 x 20 |
Angetriebenes Werkzeug 90° VDI 30 ER25 SAUTER 05.941.203-087 / 520 / 90511C
500,00€ 2 in stock
| Weight | 5,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 200 × 120 × 70 cm |
| Manufacturers | SAUTER Feinmechanik GmbH |
| Typ | SAUTER 05.941.203-087 / 520 / 90511C |
Werkzeugaufnahme VDI 40 26×72 Längsaufnahme
40,00€ 4 in stock
| Weight | 3,7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 135 × 90 × 85 cm |
| Manufacturers | unbekannt / ohne Markierung |
| Typ | VDI 40 |



















