Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
45
45 items
29.625,00€
Zwischensumme: 29.625,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
45
Zwischensumme: 29.625,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
“Werkzeugaufnahme VDI 40 x25 (2 Stück) für zwei Bohrstangenhalter 19.4025LR25MS” has been added to your cart. View basket
AGW VDI40 40.40V4CTXIK-PIHSD
300,00€ 2 in stock
| Weight | 4,9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 13 × 9 cm |
| Typ | 40.40V4CTXIK-PIHSD |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI30 Index 60.3025KRG300RLV
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 13 × 7 cm |
| Typ | 60.3025KRG300RLV |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 50.40C4SQT15R
300,00€ 1 in stock
| Weight | 6,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 17 × 9 cm |
| Typ | 50.40C4SQT15R |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 60.40V4SQT10RIKX100
500,00€ 1 in stock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 16 × 8 cm |
| Typ | 60.40V4SQT10RIKX100 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 60.30V3G300RLIKV
500,00€ 2 in stock
| Weight | 4,65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12,5 × 7 cm |
| Typ | 60.30V3G300RLIKV |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI40 40.40V4CTXIK-PL
300,00€ 1 in stock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 8 cm |
| Typ | 40.40V4CTXIK-PL |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI30 Index 60.30V3G300RLV
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 11 × 7 cm |
| Typ | 60.30V3G300RLV |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 50.30V3G300RLIKV
500,00€ 4 in stock
| Weight | 3,16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 11,5 × 7 cm |
| Typ | 50.30V3G300RLIKV |
| Manufacturers | EWS |
BMT45 AGW 60.45VX3TC600GLX85
500,00€ 1 in stock
| Weight | 5,37 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 13 × 7,5 cm |
| Typ | 60.45VX3TC600GLX85 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 60.40C4SQT15R
500,00€ 1 in stock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 225 × 125 × 9 cm |
| Typ | 60.40C4SQT15R |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 60.3025G300IK
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 14 × 6,5 cm |
| Typ | 60.3025G300IK |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI 30 62.3022G300
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 14 × 7 cm |
| Typ | 62.3022G300 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 60.4026QT10RIKGL×100
500,00€ 1 in stock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 9 cm |
| Typ | 60.4026QT10RIKGL×100 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 60.30V3G300RLIKW
500,00€ 4 in stock
| Weight | 5,45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 13 × 8 cm |
| Typ | 60.30V3G300RLIKW |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI40 62.4027KRTMM250R
500,00€ 1 in stock
| Weight | 6,73 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19,5 × 15,5 × 7,5 cm |
| Typ | 62.4027KRTMM250R |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 60.3025G300RL
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 14 × 7 cm |
| Typ | 60.3025G300RL |
| Manufacturers | EWS |
Recently Viewed Products
Werkzeugaufnahme VDI 50 x 25 4.5025L1=120ISC2 links überkopf
100,00€ 3 in stock
| Weight | 4,98 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 120 × 90 cm |
| Manufacturers | EWS |
| Typ | VDI50 x 25 |
Werkzeugaufnahme VDI40 25 Links
75,00€ 10 in stock
| Weight | 4,11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 120 × 120 cm |
| Manufacturers | EWS |
| Typ | VDI40 25 |

















