Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
67
67 items
33.375,00€
Zwischensumme: 33.375,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
67
Zwischensumme: 33.375,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
“Siemens SIMODRIVE LT-Modul Int. 50A 6SN1123-1AA00-0CA1” has been added to your cart. View basket
AGW VDI40 50.4025G40CR1V
300,00€ 1 in stock
| Weight | 6,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 13 × 8 mm |
| Typ | 50.4025G40CR1V |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 60.4020WNG300V
500,00€ 1 in stock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 10 × 9 mm |
| Typ | 60.4020WNG300V |
| Manufacturers | unbekant |
AGW VDI40 Ø20,5
300,00€ 2 in stock
| Weight | 3,8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 9 × 9 mm |
| Typ | VDI40 |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI40 80.40V4HAASSL20L
500,00€ 1 in stock
| Weight | 7,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 51 × 9 mm |
| Typ | 80.40V4HAASSL20L |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 Ø25 9,40A01.M16.SA82
300,00€ 1 in stock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 9 mm |
| Typ | 9,40A01.M16.SA82 |
| Manufacturers | Desterle |
AGW VDI40 Röhm AGW 40/PA16
300,00€ 1 in stock
| Weight | 4,4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 9 × 9 mm |
| Typ | AGW 40/PA16 |
| Manufacturers | Röhm |
AGW Werkzeughalter VDI40 Ø27
300,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 3,9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 8 × 9 mm |
| Typ | VDI40 |
| Manufacturers | AGW |
AGW Werkzeughalter VDI40 Ø10
500,00€ 1 in stock
| Weight | 5,9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 20 × 9 mm |
| Typ | VDI40 |
| Manufacturers | AGW |
AGW Werkzeughalter VDI40 Ø26
500,00€ 1 in stock
| Weight | 5,8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12 × 8 mm |
| Typ | VDI40 |
| Manufacturers | AGW |
AGW Werkzeughalter VDI40 Ø35
500,00€ 1 in stock
| Weight | 5,8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12 × 8 mm |
| Typ | VDI40 |
| Manufacturers | AGW |
AGW Werkzeughalter VDI40 Ø20
500,00€ 1 in stock
| Weight | 6,8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 81 × 14 × 9 mm |
| Typ | VDI40 |
| Manufacturers | AGW |
AGW VDI40 60.4032 180928M
500,00€ 1 in stock
| Weight | 6,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 12 × 9 mm |
| Typ | 60.4032 180928M |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 Aufnahme Ø25
500,00€ 1 in stock
| Weight | 5,8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 8 mm |
| Typ | VDI40 Aufnahme Ø25 |
| Manufacturers | unbekant |
AGW VDI40 80.40VX45482RIK
500,00€ 1 in stock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 14 × 8 mm |
| Typ | 80.40VX45482RIK |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 81.4012/5482
500,00€ 1 in stock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 9 mm |
| Typ | 81.4012/5482 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 40.4025WT250
300,00€ 1 in stock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 9 mm |
| Typ | 40.4025WT250 |
| Manufacturers | EWS |
Recently Viewed Products
Yaskawa JZRCR-YPU01C-1
500,00€ 1 in stock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 mm |
| Typ | JZRCR-YPU01C-1 |
| Manufacturers | Yaskawa Electric Corporation |
Weldon-Aufnahme BT40 20×100
25,00€ 1 in stock
| Weight | 1,4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 140 × 65 × 65 mm |
| Manufacturers | Haimer / Zürn / Nikken |
| Typ | BT40 |
Double Motor Module Siemens SINAMICS S120 Typ: 6SL3120-2TE13-0AA4
650,00€ 2 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | Siemens |
| Typ | 6SL3120-2TE13-0AA4 |
Servoantrieb Mitsubishi MDS-C1-V1-45
1.000,00€ 2 in stock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 13 mm |
| Typ | MDS-C1-V1-45 |
| Manufacturers | Mitsubishi Electric |
Hydraulikaggregat mit Elektromotor und Ölbehälter
650,00€ 1 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | HYDAC (Motor von Elprom S.R.L.) |
| Typ | 80C4 3030923 |




















