Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
52
52 items
21.950,00€
Zwischensumme: 21.950,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
52
Zwischensumme: 21.950,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
„AGW VDI40 40.4025WT250“ wurde deinem Warenkorb hinzugefügt. Warenkorb anzeigen
“AGW VDI30 684.851” has been added to your cart. View basket
AGW BMT60 40.6040EX508BMTIK
500,00€ 1 in stock
| Weight | 5,8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 16 × 9 cm |
| Typ | 40.6040EX508BMTIK |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI50 60.5040TOEMGL
500,00€ 1 in stock
| Weight | 7,9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 20 × 8 cm |
| Typ | 60.5040TOEMGL |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI25 50.25V3TDRIK
300,00€ 1 in stock
| Weight | 3,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 8 cm |
| Typ | 50.25V3TDRIK |
| Manufacturers | EWS Tool Technologies / Hoffmann Group |
AGW VDI30 EWS
500,00€ 1 in stock
| Weight | 3,8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 200 × 120 × 70 cm |
| Typ | VDI30 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 50.4025SQT10IK
300,00€ 1 in stock
| Weight | 5,7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 8 cm |
| Typ | 50.4025SQT10IK |
| Manufacturers | EWS |
AGW BMT40 60.4032SL300BMTIK
900,00€ 1 in stock
| Weight | 11,8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 22 × 10 cm |
| Typ | 60.4032SL300BMTIK |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 80.4033 VDF250
500,00€ 1 in stock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Typ | 80.4033 VDF250 |
| Manufacturers | EWS |
AGW BMT55 60.45VX3TC600GLX85
500,00€ 2 in stock
| Weight | 5,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 11 × 8 cm |
| Typ | 60.45VX3TC600GLX85 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI50 40.5040SQT28
300,00€ 1 in stock
| Weight | 5,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 12 × 10 cm |
| Typ | 40.5040SQT28 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI60 40.6032WNR54821K
700,00€ 1 in stock
| Weight | 8,9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 11 × 11 cm |
| Typ | 40.6032WNR54821K |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI25 50.40AB6
500,00€ 1 in stock
| Weight | 3,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 8 cm |
| Typ | 50.40AB6 |
| Manufacturers | EWS Tool Technologies |
AGW VDI30 NR.G48/601218
300,00€ 1 in stock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 6 × 6 cm |
| Typ | NR.G48/601218 |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI20 0.5.921.202.070.710
500,00€ 1 in stock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 9 cm |
| Typ | 0.5.921.202.070.710 |
| Manufacturers | SAUTER Feinmechanik GmbH |
AGW VDI40 81.4012/5482
500,00€ 1 in stock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 9 cm |
| Typ | 81.4012/5482 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 684.851
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 13 × 9 cm |
| Typ | 684.851 |
| Manufacturers | unbekant |
AGW VDI40 40.40V4ZT25000
300,00€ 1 in stock
| Weight | 3,66 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17,5 × 8,5 × 8,5 cm |
| Typ | 40.40V4ZT25000 |
| Manufacturers | EWS |
Recently Viewed Products
Werkzeugaufnahme VDI40 Ø38×85 Bohrstangenhalter
50,00€ 13 in stock
| Weight | 3,45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 80 × 80 cm |
| Manufacturers | EWS |
| Typ | VDI 40 |
Werkzeugaufnahme VDI 50 x 25 4.5025L1=120ISC Längsaufnahme
70,00€ 9 in stock
| Weight | 5,69 kg |
|---|---|
| Dimensions | 180 × 100 × 100 cm |
| Manufacturers | Iscar |
| Typ | VDI50 |
Werkzeugaufnahme VDI30 35×44 (neu, ohne Klemmplatte)
30,00€ 13 in stock
| Weight | 1,75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 100 × 75 cm |
| Manufacturers | MANCA |
| Typ | VDI30 MANCA 11.3025.4 |
Werkzeugaufnahme VDI40 Ø36×95 Bohrstangenhalter
30,00€ 2 in stock
| Weight | 2,77 kg |
|---|---|
| Dimensions | 140 × 60 × 60 cm |
| Manufacturers | EWS |
| Typ | VDI 40 |
Angetriebenes Werkzeug 90° VDI 30 SAUTER 05.941.203-104.592/00202С
500,00€ 2 in stock
| Weight | 4,83 kg |
|---|---|
| Dimensions | 220 × 160 × 70 cm |
| Manufacturers | SAUTER Feinmechanik GmbH |
| Typ | SAUTER 05.941.203-104.592/00202С |




















