Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
38
38 items
13.360,00€
Zwischensumme: 13.360,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
38
Zwischensumme: 13.360,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
„AGW VDI40 60.40C4SQT15R“ wurde deinem Warenkorb hinzugefügt. Warenkorb anzeigen
“AGM VDI25 Ø20” has been added to your cart. View basket
AGW VDI30 50.3025D1809HSIK
700,00€ 1 in stock
| Weight | 5,9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Typ | 50.3025D1809HSIK |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI50 40.50V51809
300,00€ 1 in stock
| Weight | 7,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 13 × 13 cm |
| Typ | 40.50V51809 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI50 Ø33,5
1.000,00€ 1 in stock
| Weight | 7,9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 9 × 16 cm |
| Typ | Unknown |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 60.30V3G300IK
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 12 × 8 cm |
| Typ | 60.30V3G300IK |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 65.3020CTX12270
500,00€ 1 in stock
| Weight | 7,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 7 cm |
| Typ | 65.3020CTX12270 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 ER25
500,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 11 × 7 cm |
| Typ | VDI30 ER25 |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI30 ER25
500,00€ 4 in stock
| Weight | 3,7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 13 × 6 cm |
| Typ | VDI30 ER25 |
| Manufacturers | Unknown |
Werkzeugaufnahme Capto C63 29×47,5 RT-25 C6550-08
50,00€ 106 in stock
| Weight | 0,9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 7 × 7 cm |
| Typ | RT-25 C6550-08 |
| Manufacturers | EWS |
AGW BMT40 52.4022MT12
300,00€ 1 in stock
| Weight | 6,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 16 × 10 cm |
| Typ | 52.4022MT12 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 Ø29
300,00€ 1 in stock
| Weight | 5,4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 16 × 8 cm |
| Typ | VDI40 |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI30 42.3022CTX
300,00€ 1 in stock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 51 × 7 × 7 cm |
| Typ | 42.3022CTX |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI50 60.50SK40SQT28IK
1.500,00€ 1 in stock
| Weight | 21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 12 cm |
| Typ | 60.50SK40SQT28IK |
| Manufacturers | EWS |
AGM VDI25 50.2516G200RI1M
300,00€ 1 in stock
| Weight | 2,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 6 cm |
| Typ | 50.2516G200RI1M |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI25 50.25255480RLIKI2
300,00€ 1 in stock
| Weight | 3,9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 10 × 8 cm |
| Typ | 50.25255480RLIKI2 |
| Manufacturers | EWS Tool Technologies |
AGW VDI40 Ø36
300,00€ 1 in stock
| Weight | 5,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 18 × 8 cm |
| Typ | VDI40 |
| Manufacturers | Unknown |
Recently Viewed Products
Werkzeugaufnahme VDI 40 Ø22×95 Bohrstangenhalter
30,00€ 1 in stock
| Weight | 2,44 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 70 × 70 cm |
| Manufacturers | EWS |
| Typ | VDI 40 |
Werkzeugaufnahme Wendehalter VDI 50 25×25 (links)
40,00€ 3 in stock
| Weight | 4,9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 100 × 95 cm |
| Manufacturers | EWS |
| Typ | VDI 50 5.5025L2 = 74 |

















