Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
12
12 items
7.010,00€
Zwischensumme: 7.010,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
12
Zwischensumme: 7.010,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
“AC Servo Driver NEC ADU 80F 11 C” has been added to your cart. View basket
Festo Schwenkantrieb DSR-25-180-P
300,00€ 5 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Typ | DSR-25-180-P |
| Manufacturers | Festo |
Festo Mini-Schlitten SLT-10-30-P-A
160,00€ 2 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 5 × 3 cm |
| Typ | SLT-10-30-P-A |
| Manufacturers | Festo |
Festo Schwenkantrieb DSM-16-270-P-A-B
200,00€ 2 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 7 cm |
| Typ | DSM-16-270-P-A-B |
| Manufacturers | Festo |
Festo Druckregelventil LR-1/4-D-7-MINI
25,00€ 2 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 8 × 5 cm |
| Typ | LR-1/4-D-7-MINI |
| Manufacturers | Festo |
Festo Mini-Schlitten SLT-16-20-P-A
300,00€ 2 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 5 cm |
| Typ | SLT-16-20-P-A |
| Manufacturers | Festo |
Festo Mini-Schlitten SLS-16-15-P-A
100,00€ 4 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 5 × 2,5 cm |
| Typ | SLS-16-15-P-A |
| Manufacturers | Festo |
Festo Pneumatikventil VL/O-3-1/8-B
30,00€ 2 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 5 × 3 cm |
| Typ | VL/O-3-1/8-B |
| Manufacturers | Festo |
WIKA Drucktransmitter S-10 −1…0 bar
100,00€ 1 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 3 × 3 cm |
| Typ | S-10 |
| Manufacturers | WIKA |
Festo Mini-Schlitten SLT-20-20-P-A
500,00€ 1 in stock
| Weight | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 8 cm |
| Typ | SLT-20-20-P-A |
| Manufacturers | Festo |
Festo Magnetventil CPE10-M1BH-5/3G-QS6-B
120,00€ 1 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 3 × 1 cm |
| Typ | CPE10-M1BH-5/3G-QS6-B |
| Manufacturers | Festo |
Festo Magnetventil CPE18-M1H-3GL-QS-8
30,00€ 2 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 1 cm |
| Typ | CPE18-M1H-3GL-QS-8 |
| Manufacturers | Festo |
Festo Magnetventil CPE24-M1H-3GL-3/8
70,00€ 2 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 2 cm |
| Typ | CPE24-M1H-3GL-3/8 |
| Manufacturers | Festo |
Werkzeugaufnahme Schunk HSK A63
55,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 0,88 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 6 × 6 cm |
| Manufacturers | Schunk |
| Typ | HSK A63 |
SAUTER EWS – VDI 30
5,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Manufacturers | SAUTER EWS |
| Typ | VDI 30 |
Werkzeughalter Schrumpfaufnahme SK40 12*80
25,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 1 × 1 cm |
| Manufacturers | HAIMER |
| Typ | SK 40 |















