AGW VDI40 80.40V3DSQT10
SKU:
W-662
1 in stock
1 in stock
Quick & effortless
Category: Tools
This product has been added to 62 people'scarts.
Description
Modell / Typ: 80.40V3DSQT10
Herkunftsland: Deutschland
Hersteller: unbekannt
Gewicht: 6,7 kg
Abmessungen: 200 × 200 × 80 mm
Zustand: gebraucht
Preis ohne MwSt.
Zusatzinformation: S/N: 06205633, i = 1:1
Additional information
| Weight | 6,7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 80 mm |
| Typ | 80.40V3DSQT10 |
| Manufacturers | Unknown |
Related products
Weldon-Aufnahme BT40 10×65
25,00€ 24 in stock
| Weight | 1,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 140 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Zürn / Nikken |
| Typ | BT40 |
Weldon-Aufnahme BT40 16×65
25,00€ 10 in stock
| Weight | 1,25 kg |
| Dimensions | 120 × 70 × 60 mm |
| Typ | BT40 |
Weldon-Aufnahme SK40 14×35
25,00€ 3 in stock
| Weight | 1,17 kg |
| Dimensions | 155 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Wohlhaupter-Adapter SK40 28×47
25,00€ 14 in stock
| Weight | 1,07 kg |
| Dimensions | 118 × 65 × 60 mm |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 16×100 lang
| Weight | 1,78 kg |
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
Recently Viewed Products
AGW VDI40 62.4022VL3/2
500,00€ 1 in stock
| Weight | 5,6 kg |
| Dimensions | 22 × 15 × 9 mm |