Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
19
19 items
7.600,00€
Zwischensumme: 7.600,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
19
Zwischensumme: 7.600,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
“Eaton Not-Aus Hauptschalter P3-63 63A” has been added to your cart. View basket
Werkzeugaufnahme Schunk HSK A63
SKU:
000-30
Nicht vorrätig
55,00€
Nicht vorrätig
Low prices
Lowest price guarantee
Guaranteed fit
Always the right part
Our experts are here for you
Skills that convince
Easily returned
Quick & effortless
Category: Switching technology
Description
Hersteller: Schunk
Typ HSK A63
Länge: 60 mm
Spannzange: ER 16
127×63 mm, 60 mm Schaft, 0,88 kg
Additional information
| Weight | 0,88 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 6 × 6 mm |
| Manufacturers | Schunk |
| Typ | HSK A63 |
Related products
Siemens SIMATIC ET 200M IM 153-1 + SM 322 + SM 321
250,00€ 1 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Modell | Siemens SIMATIC ET 200M |
| Manufacturers | Siemens |
| Typ | IM 153-1 + SM 322 + SM 321 |
Eaton Hauptschalter P1-32/EA/SVB-SW 32A
40,00€ 2 in stock
| Weight | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 10 mm |
| Typ | P1-32/EA/SVB-SW |
| Manufacturers | Eaton |
Eaton Not-Aus Hauptschalter P3-63 63A
40,00€ 1 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 10 mm |
| Typ | P3-63 |
| Manufacturers | Eaton |
Eaton Not-Aus Hauptschalter P3-100 100A
40,00€ 1 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 10 mm |
| Typ | P3-100 |
| Manufacturers | Eaton |
Not-Aus Taster Moeller FAK IP67
40,00€ 1 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 9 × 9 mm |
| Typ | FAK |
| Manufacturers | Moeller |
Recently Viewed Products
Siemens 1FT6062-1AF71-3AH1 Servomotor aus STAMA MC 325/S
650,00€ 1 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | Siemens |
| Modell | 1FT6062-1AF71-3AH1 |
| Typ | Brushless Servomotor |






