Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
0
0 items
0,00€
No products in the cart.
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
Festo Schwenkantrieb DSM-12-270-P-A-B
120,00€ 1 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 7 mm |
| Typ | DSM-12-270-P-A-B |
| Manufacturers | Festo |
Festo Mini-Schlitten SLT-20-30-P-A
500,00€ 2 in stock
| Weight | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 mm |
| Typ | SLT-20-30-P-A |
| Manufacturers | Festo |
Festo Mini-Schlitten SLT-25-20-P-A
450,00€ 2 in stock
| Weight | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 8 mm |
| Typ | SLT-25-20-P-A |
| Manufacturers | Festo |
Festo Mini-Schlitten SLT-16-30-P-A
400,00€ 1 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 5 mm |
| Typ | SLT-16-30-P-A |
| Manufacturers | Festo |
Festo Schwenkantrieb DSR-25-180-P
300,00€ 5 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 mm |
| Typ | DSR-25-180-P |
| Manufacturers | Festo |
Festo Mini-Schlitten SLT-10-30-P-A
160,00€ 2 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 5 × 3 mm |
| Typ | SLT-10-30-P-A |
| Manufacturers | Festo |
Festo Schwenkantrieb DSM-16-270-P-A-B
200,00€ 2 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 7 mm |
| Typ | DSM-16-270-P-A-B |
| Manufacturers | Festo |
Festo Druckregelventil LR-1/4-D-7-MINI
25,00€ 2 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 8 × 5 mm |
| Typ | LR-1/4-D-7-MINI |
| Manufacturers | Festo |
Festo Mini-Schlitten SLT-16-20-P-A
300,00€ 2 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 5 mm |
| Typ | SLT-16-20-P-A |
| Manufacturers | Festo |
Festo Mini-Schlitten SLS-16-15-P-A
100,00€ 4 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 5 × 2,5 mm |
| Typ | SLS-16-15-P-A |
| Manufacturers | Festo |
Festo Pneumatikventil VL/O-3-1/8-B
30,00€ 2 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 5 × 3 mm |
| Typ | VL/O-3-1/8-B |
| Manufacturers | Festo |
WIKA Drucktransmitter S-10 −1…0 bar
100,00€ 1 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 3 × 3 mm |
| Typ | S-10 |
| Manufacturers | WIKA |
Festo Mini-Schlitten SLT-20-20-P-A
500,00€ 1 in stock
| Weight | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 8 mm |
| Typ | SLT-20-20-P-A |
| Manufacturers | Festo |
FANUC Servomotor Modell OM
450,00€ 1 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | FANUC (Tokyo, Japan) |
| Typ | OM |
SIEMENS SIMODRIVE LT-MODUL INT.8A 6SN1123-1AA00-0HA1
250,00€ 2 in stock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 10 × 40 mm |
Servomotor FANUC OM‑Serie
450,00€ 1 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | FANUC (Japan) |
| Typ | M 472128 |















